HelioExpert

Rynek energetyczny stale ewoluuje i przekształca się na skutek zachodzących zmian. Źródła odnawialne wyznaczają sposób w jaki przedsiębiorstwa zarządzają kupnem i sprzedażą energii elektrycznej. Potrzeby zmiany sposobu generowania mocy wynikają bezpośrednio ze zwiększającej się świadomości konsumentów i troski o wspólne środowisko.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów i ich wzmożone zainteresowanie fotowoltaiką, z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k.

HelioExpert to profesjonalna firma sprzedażowo-montażowa z ogromnym doświadczeniem, działająca na rynku od 10 lat. Projektowane i montowane przez wyspecjalizowanych pracowników HelioExpert instalacje fotowoltaiczne, cechuje przede wszystkim jakość i trwałość ale również estetyczny wygląd. Zestawy fotowoltaiczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, bazujących na podzespołach wyłącznie renomowanych firm.

Kompleksowa oferta HelioExpert obejmuje:
  Bezpłatny audyt Projekt i montaż instalacji Zgłoszenie do sieci Opiekę serwisową

Korzyści z posiadania instalacji fotowoltaicznej:

Darmowy prąd ze słońca - ekonomiczne i ekologicznie!

Czyste źródło energii, nie emitujące zanieszczyczeń

Oszczędność - zauważalne obniżenie rachunków za prąd

Niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej

Szybki zwrot z inwestycji - już w ciągu 5 lat

Podniesienie wartości nieruchomości

 


Szanowny Kliencie, każda instalacja fotowoltaiczna jest rozpatrywana indywidualnie. Związane jest to przede wszystkim z możliwościami technicznymi (np. usytuowanie dachu) oraz z przeprowadzaną analizą zużycia energii elektrycznej. W związku z tym serdecznie zapraszamy do kontaktu, Konsultanci chętnie udzielą szczegółowych informacji oraz odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

 

 

Dołącz do ponad 2 000 zadowolonych właścicieli instalacji PV - skontaktuj się z nami - 22 480 27 37 lub fotowoltaika@onesa.pl i zamów bezpłatny audyt

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!